Konferenca e IV Kombëtare Studentore

Përfundon me sukses Konferenca e IV Kombëtare Studentore me temë “Ndikimi i pandemisë Covid-19 në pushtetin gjyqësor, sektorin financiar dhe atë akademik “, e cila u zhvillua sot, në datë 11 Qershor 2021, ora 09.30.
Konferenca e cila u zhvillua në ambjentet e kampusit të KUB dhe ONLINE, solli së bashku studentë nga fusha të ndryshme studimesh, për të ndarë opinionin dhe këndvështrimet e tyre në lidhje me situatën pandemike në të cilën ndodhemi.
Kolegji Universitar i Biznesit falenderon të gjithë studentët pjesmarrës së bashku me studentët e Universitetit “Nehemia”, Pogradec dhe Universitetit Ndërkombëtar të Strugës.

[ngg src=”galleries” ids=”41″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]
📍 Adresa: Pranë ish-sheshit “Shqiponja”, Rr. Vangjel Noti, nr. 25, Laprakë, Tiranë.
☎️ 04 24 54 893
📱 069 88 99 999
📧 [email protected]
🌐 www.ucb.edu.al

KOLEGJIN UNIVERSITAR I BIZNESIT!
10 VITE SUKSES! 🎓
#kolegjiuniversitaribiznesit #KUBstudents #studentsconference #10years