Akademia Profesionale e Biznesit Kampione e Ligës Universitare 2017!

Details

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Akademia Profesionale e Biznesit doli Kampione për vitin 2017!!!
Një Trofe mjaft i rëndësishëm dhe i kërkuar për dy vite me rradhë ose sic quhet ndryshe “kupa me vesh të mëdhenj”i Ligës Universitare të Institucioneve Publike dhe Private të Arsimit te Lartë.
Një ndeshje e jashtëzakonshme dhe plot emocion dhe drithërima e cila u mbyll me rezultatin APB vs UMB 10-8.
APB falënderon përzemërsisht studentët e talentuar si P. Kola, E. Kaca, B. Gockaj, K. Shehi, A. Krasniqi, A. Taga, B. Hajdari, M. Myftaraj, E. Lalaj, të cilët dsc_0017na dhuruan spektakël dhe emocione gjatë gjithë ndeshjes.
Falënderime dhe për trajnerin tonë të palodhur Enis Fita, i cili me pasionin e madh për futbollin dhe frymën e tij inkurajuese dhe plot shpresë e çoi përfaqësuesen e Akademisë drejt këtij suksesi të madh!

Nje Bravo e madhe dhe për të gjithë mbështetësit, Drejtuesit e APB dhe sidomos studentëve te akademisë të cilët inkurajuan pa u lodhur me koret e tyre deri në fund të ndeshjes për djemtë tanë.

SUKSESE NE KOMPETICIONE TE TJERA!!!

dsc_0195dsc_0249[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook
Twitter
LinkedIn

This website uses cookies!

By clicking “Accept All”, you agree to save personalization files to your device to improve site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts.