Leksion i Hapur: “Komunikimi dhe besimi në zhvillimin e biznesit”

Në kuadër të risive dhe bashkëpunimeve potenciale të Kolegjit Universitar të Biznesit për një mjedis mësimor sa më interaktiv dhe zhvillimor, është i ftuar Z. Elias MAZLOUM, themelues dhe Drejtor Ekzekutiv i NGO-së “Investimet për Zhvillimim Social”, për të zhvilluar një leksion të hapur me temë “Komunikimi dhe besimi në zhvillimin e biznesit”, me fokus studentët, përfshirja dhe qasja e tyre në botën e biznesit.

Leksioni do të mbahet në datën 07 Dhjetor 2021, ora 11:00, pranë ambjenteve të KUB, godina A, salla 101.

Ftojmë studentët dhe stafin akademik të KUB të marrin pjesë në këtë leksion të hapur.