Book Promotion: “28 rrahje zemre të përkryera matematikore” by UCB student Flogerta Krypi

Lajmet më të fundit

Kërko postime

Kërkimi i postimeve do të funksionojë vetëm kur ju të vendosni minimalisht 5 karaktere për rezultatin që keni kërkuar.

Kategoritë

📚The University College of Business organizes in its Campus the promotion of the book of the student Flogerta Krypi (Faculty of Economics, profile Finance and Accounting), with the title: “28 rrahje zemre të përkryera matematikore”

✅ The University College of Business invites all its students and academic staff to join the promotion of the book at November 15, 2022 at 12:30 near UCB Campus, Building B, class 401